Aktualnie znajdujesz się na: O Firmie
Kilka słów wstępu
o naszej firmie
Poznaj naszą firmę, poznaj oferowany asortyment i materiały na których pracujemy, wierzymy że wspólna współpraca będzie owocna i efektowna !
Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym - w szczególności banerów reklamowych, jak również folie PCV, monomeryczne, polimerowe, wylewane, OWV, oraz inne wydruki wielkoformatowe..
Projekty dla wydruków wielkoformatowych tworzymy w skali 1:1 w trybie kolorów CMYK w jak największej rozdzielczości.. Czytaj więcej...
Nasza drukarnia działa od niedawna specjalizując się w wydrukach wielkoformatowych realizowanych na firmowej maszynie ROLAND gdzie nasycenie kolorów i rozdzielczość druku 1440 DPI pozwala na osiąganie wydruków wysokiej jakości i trwałości.

Zajmujemy się kompleksową obsługą realizacji reklam i wydruków wielkoformatowych poczynając od realizacji projektów graficznych, poprzez druk, oraz możliwy finalny montaż końcowej reklamy wielkoformatowej.

Współpraca z nami

Chętnie nawiążemy współprace z firmami i osobami prywatnymi, które chcą drukować swoje kreatywne pomysły, wizje i reklamy stanowiące podstawę do zdobywania nowych klientów..
www: www.baneryoswiecim.pl
e-mail: biuro@baneryoswiecim.pl
telefon: +48 604 443 681
miejscowość: 32-600 Poręba Wielka
profil na FB: www.facebook.com/BaneryOswiecim
www.baneryoswiecim.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2015r.
Projekt i wykonanie: www.shif.pl